Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam
  • UÇUŞ BİLGİSİ
  • ULAŞIM
  • ÖZEL SERVİSLER
  • İSTANBUL ZİYARETİ
  • COVİD-19

İstanbul Havalimanı - Duyurular

Daha Fazlası

İstanbul Havalimanı Hakkında

 

     İstanbul Havalimanı gümrük ve sınır kontrol özelliğine sahip havalimanıdır. Dünyanın havacılık sahnesinde oynamak için gerekli bir merkez olarak kendini kurmayı amaçlamaktadır. Güncel uçuş bilgileri tablosunda İstanbul Havalimanı'ndaki tüm uçuşlar gösteriliyor. Uluslarası uçuşları ele alan önemli havaalanını keşfedin. Tek bir terminalden hem yurtiçi hem de uluslararası uçuş hizmeti veren havalimanıdır.

 

      İstanbul kent merkezinde yer almaktadır. Asya ve Avrupa'dan gelen yolcu trafiği çok olan havalimanıdır. Avrupa, Asya ve Afrika'nın ortasında arzu edilen konumuyla havayollarının merkezinde olan bir havaalanıdır. Türkiye'nin en önemli Havalimanı İstanbul Uluslararası Havaalanı'dır.

 

      Sadece bir tıklamayla uçuş bilgilerine hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. İşte İstanbul havaalanı web sitesi, Seyahat Rehberi, havaalanı rehberi, İstanbul'un top 10 listeleri ulaşabilirsiniz. Havaalanı etrafında restaurantlarda nefis yiyecekleriyle ve yemek alternatifleriyle benzersiz alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz. Türkiye tepelerinin huzurunun tadını çıkarın ve İstanbul'un görülmesi gereken yerlerini keşfedin.

 

      İstanbul Havaalanı, varış ve kalkış uçuşları, gecikmeler ve iptallerin güncel konumunu sağlamak için en son teknolojiyle kendini yenileyen bir havaalanıdır. Bu özellikler yolculara rahatlatıcı bir ortam sağlamayı amaçlamaktadır.