Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam
  1. Uyruğunuz
  2. Varış Tarihi
  3. Kişisel Bilgiler
  4. Ödeme

Türkiye E-Visa Başvurusu

     Talep edilen bilgileri sağlayarak e-vize başvurusuna devam edebilirsiniz.

     Lütfen seyahat belgesi ülkenizi/bölgenizi seçin. Çifte vatandaşlığa sahip kişiler, seyahat için kullanılacak pasaporta göre vatandaşlığı seçmelidir.

     E-vizeye kayıtlı seyahat belgesindeki ülke pasaporttaki ülkeden farklı ise; e-vize geçersiz olacaktır.

 

     Seyahat belgesi olarak pasaport veya kimlikten gerekmektedir. E-vize başvurusunda diğer dokümanlar geçerli değildir.

     Online E-Vize başvuru sonrasında sizin için zahmetsiz hale gelir. Biz herhangi bir sorunu önlemek için son derece güvenli ödeme methodunu kullanarak sizin güvenli ödeme yaptığınızdan emin oluruz.

     Hiçbir şekilde endişe duymadan kredi kartı, banka kartı veya başka bir ödeme seçeneği ile hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

 

     Takip etmeniz gereken üç kolay ve güvenli adım, her şeyden önce, e vize başvurusu üzerine tıklayın, formu kişisel bilgi ve belgelerle doldurun, ikincisi, güvenli bir yöntemle ödeme yapın ve onaylayın, iki adımı tamamladıktan sonra e-postanıza gidin ve tarafımızdan gönderilen postaları kontrol edin. Türkiye E-Vize oluşturulduğunda 12 saat içinde e-posta yoluyla size gönderilecektir, Uçağa binebilmek için E-Vize'nizden bir çıktı alın.