Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam
  1. Günlük Turlar
  2. Kişisel Bilgiler
  3. Ödeme

Havaalanından Günlük Turlar

     İstanbul Uluslararası Havaalanı özel gruplar, münferit ve aileler için günlük tur paketlerini özel olarak tasarlamıştır. Günlük tur paketlerimizle güzel ve muhteşem şehri keşfedin. Uzmanlarımız bu benzersiz turu, tüm gereksinimlerinizi akıllarında bulundurarak tasarladılar. Tur sırasında hem Asya hem de Avrupa İstanbul'u çekici kültürel, mutfak ve sanatın güzel karışımının ortaya çıkaracaksınız. Bu günlük tur olağanüstü sanat, kültür ve antika sevenler için tasarlanmıştır. Şehir süprizlerle doludur, çünkü gerçek hayatın tadını keşfetmek için çok fazla ilgi çekici yer ve alan vardır. Bu zihninizi ve sağlığınızı canlandırmanıza yardımcı olacaktır. Pek çok cazibe merkezi, mağazalar, müzeler ve tarihi mekanlar kaçırmamanız gereken yerlerdir.

 

İstanbul Segway Turu

Günlük Turlar ile Şimdi Duyularınızı Gençleştirin

     Kişisel özel günlük turlar, kendi hızınıza göre zamanlamanızı oluşturmanın kolaylığını sunuyor. Kalabalıktan kaçınmak için zamanı en uygun şekilde ayarlayabilmenizi planladık. Daha kişiselleştirilmiş bir temelde konaklamayı tercih ederseniz günlük paketimizi almanızı öneririz. Türkiyenin önemli gezi yerleri arasında kişisel bir gezi deneyimini yaşamanızı sağlıyoruz.