Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam

Karşılama ve Yardım Hizmeti(MGA)

     Yoğun bir havaalanında kendi başınıza garip terminallerden geçmeye çalıştığınızda seyahat etmek çok stresli olabilir.

 

     Şimdi ve Karşılama ve Yardım Hizmeti(MGA) sayesinde, aslında Türkiye ile ilk temasınızda size rehberlik edecek yeni yolculuğunuzda bir refakatçiye sahip olabilirsiniz. Tüm havalimanı süreçlerinin üstesinden gelmenize ve dil engellerini kolay ve hızlı bir şekilde geçmenize yardımcı olur.

Meet, Greet and Assist Personal Assistant

Karşılama ve Yardım Hizmeti Nedir(MGA)?

     Ailelerden, en yaşlılardan, özel ihtiyaçları olan yolculardan, iş seyahatinde olanlar, VIP'lerden veya transit ziyaretçilerden gelen tüm yolculara yönelik bir hizmettir. Yolcuların kontrol noktalarından güvenlik, göçmenlik, bagaj teslimine kadar olan tüm süreçlerinde hızlı ve stressiz bir şekilde yolcuların dinlenme alanına varmasına kadar sorunsuz, kolay bir havalimanı deneyimi ve rehberliği hizmetidir.

Paket Çeşitleri

Gerçek hizmet, çeşitli durumlar için farklı faydalar içerir.

Paket şunları içerir:

 • Havaalanı girişinde kişisel asistan tarafından karşılanma
 • Özel Buggy servisi
 • Kişisel bir asistan tarafından biniş kapısına kadar eşlik edilir
 • CIP Dinlenme Salonu kullanımı
 • Hızlı Yol kullanımı
 • kapı görevlisi hizmeti
 • Öncelikli Check-in (anlaşmalı havayolları ile)

Paket şunları içerir:

 • İlk uçuş kapısında kişisel asistanla tanışın
 • Özel Buggy servisi
 • CIP Dinlenme Salonu kullanımı
 • Kişisel bir asistan tarafından biniş kapısına kadar eşlik
 • Hızlı Yol kullanımı
 • kapı görevlisi hizmeti
 

MGA Buggy

To book your MGA Service

 

     Kişisel asistanla ilgili olarak, acentamız çiçeklerle ve hemen ayrılmanız için üzerinde adınızın yazılı olduğu bir “Hoşgeldin içeceği” ile gelir gelmez sıcak bir gülümsemeyle sabırla sizi bekliyor olacak.

     Özel Buggy hizmeti için, yürüyerek ekstra enerji harcamanıza gerek kalmadan havalimanında rahatça hareket edebileceğiniz çok konforlu bir mini araç sağlayacağız.

     Porter hizmetinde, tüm valizlerinizi endişelenmenize gerek kalmadan hassas bir şekilde taşıyacak özel bir kapı görevlisine sahip olacaksınız.

     Öncelikli Check-in ve hızlı hatlar, tüm güvenlik kontrol noktalarından, göçmenlik geçişlerinden ve diğer tüm noktalardan hızlı bir şekilde geçme hakkıdır, bu sayede ilk geçişinizi sağlar ve olası bir acı veya zaman kaybı olmadan sizi bir öncelik haline getirir. Kalkış veya transfer durumunda uçuşunuzu kaybetme korkusu yaratan havalimanlarının olağan sıkıcı süreçleri atlarsınız.

iGA Lounge

 

    Karşılama bölümünde, havalimanı hakkında detaylı bilgiye sahip yerel karşılama görevlilerimiz size eşlik edecek ve gerekli tüm adımları basit ve karmaşık olmayan bir şekilde sorunsuz bir şekilde geçmenize yardımcı olacak, en hızlı rotaları ve mevcut en kısa hatları bildikleri için sizi istediğiniz yere götürürler. Kalkış yapan havayolu salonunu seçtiğinizde ücretsiz lounge WIFI'yi kullanırken internette istediğinizi yapın.

Özel servis

Özel ihtiyaç yolcusu

     Bu özel hizmet, özel durumu veya ihtiyacı olan yolcularla ilgilidir. Bu paket için misafirlerimize özel eğitimli MGA asistanları (İlkyardım Eğitimi, İşaret Dili Eğitimi, Engelli Algılama ve Farkındalık Eğitimi) eşlik edecektir.

     Misafirlerimiz istendiği takdirde İstanbul Havalimanı'nın sunduğu Yetişkin soyunma yeri, özel misafir odası ve sessiz oda Özel yolcu servis masasından oluşan özel odalardan ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

     Bu kategori aşağıdaki koşullar için özel olarak yapılmıştır:

     Sizinle kalacağınızdan ve adım adım size yardımcı olacağımızdan emin olacak ve güvenli ve sağlıklı bir havalimanı deneyimi için gerekli tüm koşulları sağlayacağız.

Personal Assistant holding the baggage

 

Sağlık hizmeti

     Bu paket, başka bir yere gitmeden önce havaalanında PCR testi yaptırmak zorunda olan yolcular içindir. Bu zamanlarda, bir ülkeye seyahat etmek, hatta bir yere girmek için ana geçişlerden biri PCR test sonuçlarıdır.

 

     Size özel, konforlu, temiz ve sanitize bir ortamda gerekli PCR testinizi sağlık uzmanlarımızdan özenle yaptırabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Test için kullanılan güvenilir olmayan araçlarla herhangi bir hastalığa yakalanma korkusuyla herhangi bir sıra beklemeden hızlı bir şekilde test yapılıyor.


 

Ekstra Hizmetler Taksiler

     İstanbul havalimanına ilk kez geliyorsanız ve sizi gideceğiniz yere götürecek bir aracınız yoksa ve ülkenin navigasyonu hakkında hiçbir fikriniz yoksa veya rahat bir araç arıyorsanız, kaldığınız yere gidin.

 

     Çeşitli seçenekler ve güler yüzlü şoförler ile sunduğumuz taksi hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Diğer toplu taşıma araçlarına göre sizi çok kısa sürede istediğiniz yere götürecek, kolay ve güvenli bir araç yolculuğunu garanti ediyoruz.

 

     Taksi paketimiz hakkında daha fazla ayrıntıyı buradan kontrol edin.

 

Pay Online, Save Your Money and Time

Neden MGA hizmetini seçmelisiniz?

     Bugünkü hizmetimizle, havalimanı seyahat deneyiminizle kendi başınıza mücadele etmek zorunda değilsiniz. Havalimanında sizi bekleyecek, sizi ve sevdiklerinizi kucaklayacak, yolculuğunuz boyunca sizi rahat ve güvende hissettirecek, türkiye'nin misafirperverliğini tattıracak bir arkadaş sağlayacağız. İstanbul havalimanını daha çok dört gözle beklemenizi sağlamak için kolaylaştırıcı olarak buradayız. MGA paketleri ile ilgili her türlü ek bilgi, soru ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.