Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam

Istanbul Airport - Kayıp ve Buluntu Eşya

 

İstanbul Havalimanı'nda seyahat ederken herhangi bir eşyanızı kaybettiniz mi?

Endişelenmeyin! İstanbul Havalimanı müşteri hizmetleri kayıp eşyalarınızı geri almak için hizmetinizde olduğundan, kayıp Eşyalarınızın başvurusunu bir kaç adımla oluşturabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı kayıp eşya bürosunda kayıp eşya tescil hizmeti ile tüm sorgulamalar yapılmakta ve yolculara kayıp eşya bulma hizmeti verilmektedir.

 

lost and found department in istanbul airport

 

- Başlangıçta tam olarak neyi kaybettiğini aşağıdaki gibi belirtmelisiniz: "Pasaport - kişisel çantalar - banka değişim kartları - kemerler - kameralar - kitaplar - şarj cihazları - giysiler - bilgisayarlar - kredi kartları - belgeler - elektronik kitaplar - elektrikli cihazlar - gıda maddeleri Şişeler - Mücevher - Anahtarlar - Dizüstü bilgisayarlar - Kalemler - Para - Oyuncaklar - Saatler - veya Diğer Şeyler."

 

 

- Ardından havaalanındaki en yakın kayıp eşya ofisine veya web sitesi aracılığıyla doğrudan İstanbul Havalimanı'ndaki kayıp eşya ofisine bir kayıp raporu göndererek bilgi vermelisiniz.

  • Marka/şekil,
  • Renk, Tarihi
  • Uçak bilet numarası,
  • Kaybedilen zaman,
  • Mümkünse eşya kaybının yeri.
  • Ve kayıp eşyanın bir fotoğrafı sizin avantajdır.

 

- Kayıp tarihinin belirlenmesi, havalimanı yönetiminin kimliğini tespit etmesine yardımcı olan en önemli verilerden biridir.

Ayrıca, eksik öğeler ve özellikleriyle ilgili istediğinizi açıklama kutusuna yazarak hızlı bir şekilde bulup geri alabilirsiniz.

 

- Sadece kayıp eşya açıklamaları değil, kayıp eşya sahibini tespit etmek ve ona en hızlı ve kolay şekilde ulaşmak için kişisel iletişim bilgilerinin eklenmesi de önemlidir.

Kişisel veriler ne kadar kesin olursa, iletişim o kadar kolay ve hızlı olur.

Tüm Bagajlar kaybedilen ilk gün için ücretsizdir.