Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam
  1. Müze Kartı
  2. Kişisel Bilgiler
  3. Ödeme

Müze Kartları

Vaktinizi etkin bir şekilde kullanmak ister misiniz? Müze geçişine sahip olun !

     İstanbul'un önemli turistik yerlerini ziyaret etmeyi planlarken, İstanbul Müze kartını almayı asla unutmayın. Müze kartı, her müzede uzun kuyruktan kaçınmanızı sağlayan akıllı bir karttır. Bu karta sahipseniz güvenlik kontrolunde kısa bir süre bekleyeceksiniz Bu kartı online olarak kolayca satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bilet sayınızı seçmelisiniz. Karta sahip olmak için kolay adımlarla kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı detaylarınızı dikkatlice giriniz.

Müze Kart ile İstanbul’daki T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı 13 müzeyi 5 gün boyunca ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Özel işlem için özel karta sahip olmalısınız

     En iyi müzelerde uzun kuyruğu geçmek istiyorsanız İstanbul müze kartı bunu yapmanıza izin verecektir. Ayasofya ve Topkapı gibi ünlü müzelerde uzun kuyrukların önüne geçmek için tek seçenek olarak düşünün.

     Müzenizi unutulmaz, korkunç olmayan bir ziyaret yapmak istiyorsanız İstanbul Müze kartınızı veya Müze hızlı geçişi seçmelisiniz. Bu ilk kullanımdan sonra aktif hale gelen beş günlük bir süreçtir. Ücretsiz giriş yapacağınız belirli müzeleri öğrenmek için listelenmiş müzelere göz atın. Tek bir birim için geçerli olan özel bir karttır.