Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam

Şartlar ve & Koşullar

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olan Çevrimiçi E-Vize Sistemi Grandoria Tourism tarafından belirlenen Hüküm ve Koşulları aşağıda bulabilirsiniz. Şirket, başvuruyu müşterinin istek ve isteklerine göre işleme koyacak ve sağlanan herhangi bir yanlış bilgiden sorumlu olmayacaktır. Şirket belirlenen sürede doğru Vize almak için her türlü çabayı gösterecektir. Ancak, Türkiye e-Vize veren makamı ile meydana gelen aşağıdaki olaylardan hiçbiri sorumlu olmayacaktır; Vize vermeyi reddetme, başvuruyu kabul etmeyi reddetme, yanlış bir vize verilmesi, vize işleminde gecikme. Şirket yukarıdakilerden herhangi birine hata veya ihmal yoluyla sebep olmuşsa, Şirket'in yükümlülüğü, yerine geçen bir Vize masrafı veya ödenen tüm ücretlerin iadesi ile kesinlikle sınırlıdır ve Şirket, örneğin bunlarla sınırlı: kayıp kar / gelir, kayıp uçak bileti.


Hesap İptali ve Fesih:
www.istanbulsairport.com, ödemeleri iptal edemez veya siparişler gönderdikten sonra sipariş için ödemeyi iptal edemez. Başvurunuz reddedilirse para iadesi yapabiliriz ve ek masraflar içeren bir turizm / iş vizesi için doğrudan Türkiye Büyükelçiliği'ne başvurmanız gerekir.


Kullanılabilirlik ve Fiyatlandırma:
Visa'nızı alamamanız durumunda www.istanbulsairport.com sorumlu değildir. Başvurunuzun kabul edileceğini hiçbir şekilde garanti etmiyoruz. Online gönderiminizi kontrol ettikten ve başvurunuzu Türkiye Büyükelçiliğine teslim ettikten sonra hizmetimiz yerine getirildi.
Her başvuru sahibi, Türk Büyükelçiliği tarafından belirtilen şartlara uymak ve bunları yerine getirmekle sorumludur. www.istanbulsairport.com, başvuru sahibi tarafından talep edilen hizmetlerden, yanlış / eksik bilgilerden, başvuru sahibi tarafından sağlanan yanlış / eksik bilgilerden, gerektiğinde ve istenildiği zaman destekleyici belgeler sunamadığından veya bunlarla ilgili benzer herhangi bir hatadan yararlanamadığı takdirde sorumluluk kabul etmeyecektir Vize başvurusu.
www.istanbulsairport.com Vize vermez ve Türkiye Büyükelçiliği de dahil olmak üzere herhangi bir resmi veya hükümet organına bağlı değildir. Vize ve diğer tüm ilgili hizmetler için başvurular resmi Türk Hükümeti web sitesinde yapılabilir. Tüm fiyatlara geçerli fiyatlara KDV dahildir.
Bu web sitesi (www.istanbulsairport.com) Heracles Turizm Şirketi'ne aittir. Bu Kullanım Koşullarına uymayı ve bunlara uymayı kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteye erişmeyin veya kullanmayın.


Kullanım Sınırları:
Bu siteyi veya bu siteyle sunulan hizmetleri kişisel kazanç sağlamak için kullanamaz ve üçüncü şahıslara satamaz veya sağlayamaz ya da mevcut herhangi bir hizmet veya bilgiden (veya bunların herhangi bir şekilde değiştirilmesi, uyarlanması veya analizi) yararlanamazsınız. veya bu site üzerinden.


Güvenlik:
Zaman zaman aşağıdakileri yapma hakkını saklı tutarız: (a) haber vermeksizin yeni ve / veya ek güvenlik önlemleri değiştirme ve / veya uygulamaya koyma; (b) bu ​​sitenin kullanılabilirliğini geçici olarak herhangi bir bireye / kişilere sınırlamak; ve (c) bu sitenin güvenliğini ve bütünlüğünü ve bu sitenin veritabanlarında tutulan bilgileri korumak için gerekli olduğuna inandığımız her şeyi yapın.

 

Gizlilik Politikası:
Bu siteyi ziyaret ettiğinizde sizi kişisel olarak tanımlayacak veriler toplayacağız ("Kullanıcı Verileri"), ör. Sitenin "bize ulaşın" olanaklarını kullandığınızda. Kullanıcı Verilerini sadece şunları kullanmak için kullanacağız: (a) sizinle iletişim kurmak ve size bilgi vermek (istendiği gibi); ve (b) bu ​​temas sonucunda ortaya çıkabilecek diğer hususlarla ilgilenmek. Ek olarak, Kullanıcı Verilerini silmek, devre dışı bırakmak veya değiştirmek ya da sizin hakkınızda hangi Kullanıcı Verilerini (varsa) sakladığınızı öğrenmek için, lütfen "bize ulaşın" tesisi aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Kullanıcı Verilerini kimseye satmayacağız. Siteyi kullanımınız ve bizimle temaslarınızdan kaynaklanan sorunların üstesinden gelmek için gerekli olmadıkça veya bizim için iyi bir inancımız olduğuna inandığımız muhtemel olmayan durumlar dışında, Kullanıcı Verilerini www.istanbulsairport.com dışında ifşa etmeyeceğiz. Bunu yapın: (a) mahkeme emri ya da diğer yasal / düzenleyici şartlarla; veya (b) haklarımızı / mülkümüzü veya müşterilerimizin ve / veya çalışanlarının haklarını korumak için.


Bölünebilirlik:
Bu Kullanım Koşulları'nın hükümlerinden birinin veya daha fazlasının herhangi bir zamanda bir mahkeme, mahkeme veya başka bir yetkili yargı forumu tarafından geçersiz olduğu veya başka şekilde uygulanamaz hale getirildiği tespit edilirse, bu karar bu Şartların geri kalanını geçersiz kılmayacak veya geçersiz kılmayacaktır. kullanın. Bu Kullanım Koşulları, niyetlerini korurken geçerli, yasal ve uygulanabilir kılmak için gerekli hükümleri değiştirerek veya azaltarak veya mümkün değilse, maddi olarak verilen geçerli, yasal ve uygulanabilir başka bir hükmü değiştirerek değiştirilmiş sayılır. niyetlerine etkisi. Herhangi bir geçersiz veya uygulanamaz hüküm veya hüküm, bu Kullanım Koşullarından ayrılabilir, böylece kalan hükümlerinin geçerliliği veya uygulanabilirliği veya söz konusu hükümlerin başka bir yargı alanındaki geçerliliği etkilenmeyecektir.
Tüm anlaşma :
Bu Kullanım Koşulları, bu siteyi kullanımınızla ilgili olarak aramızdaki tüm önceki anlaşmaların, düzenlemelerin ve beyanların (sorumluluğun hariç bırakılmayanlar hariç) yerine geçer ve aramızdakilerle ilgili tüm anlaşmayı oluşturur.


Kullanım Şartlarının Değiştirilmesi:
Bu Kullanım Koşullarını zaman zaman (güvenlik, yasal veya yasal nedenlerle veya güncellemeler veya sitenin hizmetlerine veya işlevselliğine yapılan değişiklikleri yansıtmak için) önceden haber vermeksizin değiştirebilir, uyarlayabilir veya başka şekilde değiştirebiliriz. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen kullanım şartlarını kabul etmenizi sağlayacaktır ve bu siteyi daha fazla kullanmadan önce bunları incelemelisiniz.

 

Çeşitli:
Bu Kullanım Koşulları, sizinle aramızda bir ortaklık, ortak girişim veya iş sözleşmesi teşkil etmez veya kabul edilmez. Önceden yazılı iznimiz olmadan bu Kullanım Koşulları kapsamındaki hak ve yükümlülüklerinizden hiçbirini devredemez, alt lisansını alabilir, taşeronlaştıramaz veya başka şekilde devredemez veya devredemezsiniz. Bu Kullanım Koşullarındaki başlıklar sadece kolaylık sağlamak içindir ve bu Kullanım Koşullarını yaparken dikkate alınmamalıdır.


Geçerli Kanun:
Bu sitenin ve Hizmetin kullanımı Türk yasalarına tabidir ve bu siteyle ilgili, bu siteyle bağlantılı olarak veya bu siteyle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir iddia veya anlaşmazlığı (ve siteyi ya da Hizmet ile / veya veya bununla sunulan fırsatlar) Türkiye mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine.


Pasaport ve Vize:
Bu sitenin ve Hizmetin kullanımı Türk yasalarına tabidir ve bu siteyle ilgili, bu siteyle bağlantılı olarak veya bu siteyle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir iddia veya anlaşmazlığı (ve siteyi ya da Hizmet ile / veya veya bununla sunulan fırsatlar) Türkiye mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine.
Sağlık:
Seyahat için önerilen aşılar herhangi bir zamanda değişebilir ve ayrılmadan önce doktorunuza danışmalısınız. Önerilen tüm ilaçları aldığınızdan ve seyahatinizle ilgili tüm tıbbi tavsiyelere uyduğunuzdan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.
Kullanıcının Web Sitesi ve / veya Sunulan Hizmeti kullanımı, Web Sitesi ve / veya Sunulan Hizmetin tavsiye vermekle meşgul olmadığının ve ilgili seyahatlerde veya diğer kararların alınmasında güvenilmemesi gerektiği konusunda kesin bir anlayışa sahiptir. Web Sitesi ve / veya Sunulan Hizmet kapsamında yer alan bilgiler, Web Sitesinin ve / veya Sunulan Hizmetin herhangi bir bileşeninin doğruluğu, amacına uygunluğu, uyumluluğu veya güvenliği ile ilgili olarak açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin sağlanır. Şirket, Web Sitesinin ve / veya Sunulan Hizmetin kesintisiz kullanılabilirliğini veya Web Sitesinde yer alan herhangi bir beyan veya beyanın hatasız olacağını garanti etmemektedir. İlgili bir seyahat veya başka bir karar alırken tavsiye ve güvenilmemelidir. Web Sitesi ve / veya Sunulan Hizmet kapsamında yer alan bilgiler, Web Sitesinin ve / veya Sunulan Hizmetin herhangi bir bileşeninin doğruluğu, amacına uygunluğu, uyumluluğu veya güvenliği ile ilgili olarak açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin sağlanır. Şirket, Web Sitesinin ve / veya Sunulan Hizmetin kesintisiz kullanılabilirliğini veya Web Sitesinde yer alan herhangi bir beyan veya beyanın hatasız olacağını garanti etmemektedir.