Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. Devamını Oku

TamamTamam

Güvenilir bir taksi hizmeti mi arıyorsunuz?

İstanbul Uluslararası Havalimanı, güvenilirlik söz konusu olduğunda en iyi transfer servis sağlayıcısıdır. Ulaşım uzmanları, yolcunun huzurunu sağlamak için transfer hizmetimizi yürütüyor. İstanbul Uluslararası Havalimanı'ndan taksi rezervasyonu yapıyorsanız, aynı fiyata konforlu ve temiz araçlar sunduğumuz için fiyat konusunda endişelenmeyin.

Taksi rezervasyonu yaparken uçuş numarasını ve tahmini varış zamanını dikkatli bir şekilde belirtiniz. Genellikle, herhangi bir uçuş gecikmesi durumunda alınış saatinizi yeniden planlamak için bu hayati bilgilere ihtiyacımız var.

 

Sorunsuz taksi yolculuğu keyfini çıkarın.

Havaalanına varışta, taksi rezervasyon yapmak için yerel bir taksi şoförü pahalı ve öngörülemeyen ücretleri talep ederek yolcu için hoş bir deneyim değildir, bu yüzden gelmeden önce taksi rezervasyonu yaptırmak her zaman daha iyidir. Sorunsuz ve rahat bir ulaşım hizmeti sunmak için transfer hizmetimizi seçin. Bizim verimli taksi filomuz uzmanlar tarafından yönetilir ve bütün taksi sürücülerimiz eğitimli ve kolay iletişim yardımcı olmzk için İngilizce bilirler.

Kaptanlarımız uçuş süresinin herhangi bir değişiklik olması durumda bilgilendirilir ve bu gibi durumda ekstra bir ücret talep etmediğimiz için geciken uçuşlar için endişelenmeyin.

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve taksi yolculuğunuzun tadını çıkarın.