Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam

İstanbul Havalimanı Taksi Hizmetleri

İstanbul Havalimanı, güvenilirlik söz konusu olduğunda en iyi transfer servis sağlayıcısıdır. Ulaşım uzmanları, yolcunun huzurunu sağlamak için transfer hizmetimizi yürütüyor. İstanbul Uluslararası Havalimanı'ndan taksi rezervasyonu yapıyorsanız, aynı fiyata konforlu ve temiz araçlar sunduğumuz için fiyat konusunda endişelenmeyin.

İstanbul Havalimanı Taksi rezervasyonu yaparken uçuş numarasını ve tahmini varış zamanını dikkatli bir şekilde belirtiniz. Genellikle, herhangi bir uçuş gecikmesi durumunda alınış saatinizi yeniden planlamak için bu hayati bilgilere ihtiyacımız var.

Istanbul Havalimanı Taksi hizmetleri ile sürücü sizi havalimanda karşılayıp ve zaman kaybetmeden ulaşmak istediğiniz herhangi bir noktaya yüksek güvenlik ve kalite standartlarına sahip araçlar ile erişiminizi sağlar.

 

Note: İstanbul Havalimanı'ndan İstanbul merkezine uzaklık 54 kilometredir. Araba ile, 50 dakika sürer. Havalimanından Taksim'e yaklaşık 38 Km iken, en hızlı yol (D-020) 35 dakika sürüyor. İstanbul’un üçüncü ve yeni havalimanı şehrin kuzeybatısında yer alıyor.

Istanbul Havalimanı Taksi Fiyatları ve Rezervasyonu

Istanbul havalimanına varışta, taksi rezervasyon yapmak için yerel bir taksi şoförü pahalı ve öngörülemeyen ücretleri talep ederek yolcu için hoş bir deneyim değildir, bu yüzden gelmeden önce taksi rezervasyonu yaptırmak her zaman daha iyidir. Sorunsuz ve rahat bir ulaşım hizmeti sunmak için transfer hizmetimizi seçin. Bizim verimli taksi filomuz uzmanlar tarafından yönetilir ve bütün taksi sürücülerimiz eğitimli ve kolay iletişim yardımcı olmzk için İngilizce bilirler.

Kaptanlarımız uçuş süresinin herhangi bir değişiklik olması durumda bilgilendirilir ve bu gibi durumda ekstra bir ücret talep etmediğimiz için geciken uçuşlar için endişelenmeyin.

Arkanıza yaslanın, rahatlayın ve taksi yolculuğunuzun tadını çıkarın.