Bu siteye yaptığınız ziyarete devam ederek, en uygun gezinme ve kişiselleştirilmiş tekliflerin tadını çıkarmak için çerezlerin kullanımını kabul ediyorsunuz. çerez politikamız

Tamam
  1. Günlük Turlar
  2. Kişisel Bilgiler
  3. Ödeme

İstanbul'da en iyi Günlük Turlar

İstanbul'un çevresindeki yeşil alanların yanı sıra Avrupa ve Asya şehri İstanbul'un en ünlü simge yapılarını görebileceğiniz 2021 için en son İstanbul turları listesi hakkında bilgi edinin.

2021 İçin en Çok talep Edilen İstanbul Gezisi

İstanbul'un doğası ve Antik Kenti, ziyaretçiye başkalarını hayranlıkla izleme fırsatı bırakmaz, çünkü eski şehir modern mimariyle karışır ve Asya-Avrupa kıtaları arasındaki genişleyen, şehri çevreleyen denizi ile şehir hayran kalacağınız bir cazibe yaratır. Günübirlik turistik turlarımızla tanışın.

Eğlence yerleri ve oyunların yanı sıra anıtlardan, pazarlardan ve alışveriş merkezlerinden şehrin simge yapılarına dalış yapmak için şoför ve turist rehberi ile özel turlarda size eşlik edeceğiz.

İstanbul ve çevresindeki parkları, plajları, adaları, ormanları, doğa koruma alanlarını ve gölleri unutmayacağız.


Eski eserler konusunda uzmanlaşmış bir turist rehberi eşliğinde İstanbul'da bir segway sürüş macerasına katılın ve yorulmadan eski İstanbul'u keşfedin.

Antik cazibe merkezleri arasında konforlu ve yüksek hızlı dolaşım.

İstanbul Segway Tours'da diğer turlarda göremeyeceğiniz  İstanbul'da heyecan ve keşif dolu bir macera yaşayacaksınız.